Firma Parkiety Fudalej oferuje kompleksowe usługi parkieciarskie od prawie 20 lat.

Głównym celem naszej działalności jest:

  • sprzedaż parkietu krajowego i egzotycznego,
  • sprzedaż listw przypodłogowych oraz chemii takich firm jak UZIN, PALLMANN, BONA
  • układanie parkietu,
  • cyklinowanie parkietu,
  • lakierowanie i olejowanie,
  • renowacja drewnianych podłóg

Drewniane podłogi są bez wątpienia najpiękniejszym wykończeniem posadzki naszych domów i mieszkań. Ich trwałość, piękno i aspekty zdrowotne sprawiają, że od bardzo wielu lat są sprzymierzeńcami człowieka. Drewno naturalne reguluje wilgotność, izoluje od zimna i hałasu. Podłogi z drewna to inwestycja na długie lata. Jej żywotność w dużej mierze zależy od jakości wykonanej usługi oraz także od materiałów zastosowanych do jej montażu.

Decydując się na usługi parkieciarskie Fudalej wybieracie Państwo precyzję, niezawodność i terminowość wykonania. Doświadczenie które do tej pory nabyliśmy bez wątpienia pozwala nam poradzić sobie z każdą zleconą podłogą bez względu na stopień zniszczenia.

Do pracy używamy nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu marki WOLFF, NUMATIC, FESTOOL, MAKITA, FEIN oraz wysokiej jakości materiałów. Usługi nasze realizujemy w domach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej na terenie Krakowa oraz jego okolicach: Bochni, Wadowicach, Wieliczce, Olkuszu i innych.

Działalność w branży parkietów opieramy na zdobytej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Na bieżąco także podnosimy swoje kwalifikacje korzystając z nowoczesnych technologii.

Jeśli Państwo zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług gwarantujemy, że wykonane przez nas podłogi drewniane i parkiety będą Wam służyć wiele lat i zachwycą wyglądem oraz estetyką.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod nr tel. +48 504 033 746, tfudalej@wp.pl